Бізнес з турботою про вас

Наші автоцистерни європейського виробництва виготовлені зі спеціальної харчової нержавіючої сталі. У цистернах перевозять наливні вантажі різного виду: харчові рідкі вантажі, рідкі відходи, небезпечні вантажі і багато іншого.

Чим ми займаємося?

Концерн «ВЕКСЛЕР» включає в себе кілька компаній, що займаються реалізацією та доставкою нафтопродуктів. На сьогоднішній день це великий колектив професіоналів, які працюють на благо своєї країни.

Ми не просто продаємо нафтопродукти, а ще й намагаємося доставити їх нашим клієнтам. Для цього необхідна нова техніка, відповідно потрібні фінансові кошти, причому не малих розмірів, так як автомобілі і бочки для перевезення рідких нафтопродуктів іноземного виробництва. Каталог продукции

img

Надійна робота

Для надійної і безвідмовної роботи всієї продукції, що випускається застосовуються комплектуючі виробників зі світовим ім'ям: REGO, Fisher, Genebre, Blackmar, Hannay Reels, Wabco, Camozzi, Goodear, SAF, BPW і ін ..

  • ico Система контролю якості
  • ico 100% гарантія відповідності
  • ico Професійний персонал
  • ico Точні процеси тестування
Читати докладніше

Надійний партнер

Як у будь-якої компанії у нас є цілі, принципи та пріоритети. Головна мета - це розвиток і розширення. Принципи - чесність і порядність. Пріоритети - нові робочі місця для українців.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
img
Потрібна консультація?
Залишай заявку

Залишайте ваше запитання і наша професійна служба підтримки оперативно на нього відповість.